PL

Dlaczego my

Nasze doświadczenie dla Twojego sukcesu

Jesteśmy ekspertami w tworzeniu profesjonalnych kosmetyków z ponad 27 letnim doświadczeniem. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, doskonalimy się dbając o innowacyjność i zachowując przy tym pełną elastyczność. Wszystko po to, aby jak najlepiej móc dopasować się do potrzeb naszych klientów. Wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego projektu. Całą naszą wiedzę, doświadczenie, zaangażowanie i kreatywność przekładamy na produkt końcowy, który tworzymy dla Ciebie.

Nasze projekty

Nasza oferta

Propozycja dopasowana
do potrzeb naszych partnerów

Dzięki wypracowanej przez lata bazie zaufanych dostawców dajemy Ci gwarancję najwyższej jakości opakowań i mas. Podanych tak, jak chcesz. Spełniających w 100% Twoje potrzeby. Badamy produkty w sprawdzonych niezależnych laboratoriach, abyś miał pewność ich bezpieczeństwa i jakości. Stworzyliśmy marki własne dla Klientów m.in. z Rosji, Wielkiej Brytanii czy Hiszpanii.

Jak pracujemy

Chciałbyś mieć własną markę? Produkt uszyty na miarę Twoich potrzeb? Służymy pomocą, wsparciem, umiejętnościami i szerokim wachlarzem kompetencji.

Wspólnie wykreujemy produkt i weźmiemy na siebie całą odpowiedzialność za przejście z sukcesem wszystkich etapów jego realizacji: od koncepcji produktowej, przez tę wizualną, dobór surowców, aż do dostarczenia Ci gotowego produktu.

Jeśli tylko zechcesz, nasz doświadczony zespół przygotuje dla Ciebie niezbędne materiały marketingowe. Możesz liczyć m.in. na świetnie zaprojektowane displaye, ulotki, standy czy plakaty. Finalnie otrzymasz nie tylko produkt, ale także pełen komplet materiałów, dzięki którym łatwiej osiągniesz sukces na swoim rynku.

Twój pomysł…

Nie chcemy narzucać Ci swojej wizji, dawać gotowego pomysłu na konkretny produkt, a jedynie służyć pomocą i doświadczeniem. Dlatego chętnie posłuchamy o czym marzysz, jak to widzisz, przyjrzymy się Twoim pragnieniom.

…nasze doświadczenie

Wypracowane przez lata zaplecze sprawdzonych dostawców pozwala nam dzisiaj zagwarantować Ci dostępność szerokiego wachlarza funkcjonalnych opakowań na najwyższym poziomie i terminowość ich dostarczenia. Dobre relacje z najlepszymi laboratoriami gwarantują bezpieczeństwo, prawidłową dokumentację i wysoką jakość produktów.

Zapraszamy do współpracy.

Formularz kontaktowy

>

Aroma Trend Sp. z o.o. sp.k.

Aroma Trend to istniejący na rynku od 1992 roku polski producent kosmetyków do opalania marki Soleo, dystrybutor amerykańskiej marki Supertan i Tan Desire. To również właściciel marki FITiN – nowej generacji kosmetyków fitness oraz usługodawca Private Label.

Kontakt

ul. Mickiewicza 15
05-850 Ożarów Mazowiecki

Zapraszamy do kontaktu

privatelabel@aromatrend.pl
+48 507 060 850