PL

Dlaczego warto z nami pracować?

Jesteśmy jednym z najbardziej znanych producentów i dystrybutorów kosmetyków solaryjnych.

Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych kosmetyków. Działamy twórczo, ponieważ u nas każdy ma wpływ na zmianę.

Z powodzeniem tworzymy, dystrybuujemy i wdrażamy nowe rozwiązania starając się być blisko klientów, trafiać w ich potrzeby i gusta. Stawiamy na rozwój, edukację klientów i budowanie świadomości zdrowego i bezpiecznego opalania.

Nasza rzetelność i zaangażowanie, była i jest doceniana, a jakość produktów jest największą przewagą naszej firmy.

Co jest dla Nas ważne?

Jak rekrutujemy

  • Sprawdź kogo szukamy może właśnie Ciebie?
  • Wyślij swoje CV daj nam szanse na poznanie Cię
  • Skontaktujemy się z Tobą jeżeli Twoje doświadczenie odpowiada naszym potrzebom
  • Zaprosimy Cię na rozmowę i poinformujemy jak będzie wyglądał proces rekrutacji
  • Witaj w Zespole! wprowadzimy Cię w Nasz świat

Aktualne oferty pracy

1 Specjalista/ Junior Product Manager Zobacz
2 Export Specialist Zobacz

Jeśli nie znalazłeś oferty dla Ciebie – wyślij aplikację na adres: rekrutacja@aromatrend.pl

Dołącz do naszego zespołu!

Wszystkim zainteresowanym kandydatom dziękujemy za zgłoszenia. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie odpowiedniej zgody na przetwarzanie danych w swoich dokumentach aplikacyjnych:

KLAUZULA ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W REKRUTACJI
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez Aroma Trend Sp. z o.o. Sp.k. zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133, poz. 833.

KLAUZULA ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W PRZYSZŁYCH REKRUTACJACH
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu udziału w projektach rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości przez Aroma Trend Sp. z o.o.”.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Aroma Trend Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Michałowicach, ul. Szkolna 46A, 05-816 Michałowice. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na podstawie Pana/ Pani zgody (art. 6 ust 1 pkt. A RODO) lub nawiązania współpracy w oparciu o umowę cywilnoprawną. Podanie danych osobowych wynika z obowiązku, o którym mowa w art. 221§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 poz. 108 z późn. zm.) lub jest dobrowolne w przypadku woli nawiązania współpracy w oparciu o umowę cywilnoprawną. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania) a w sytuacjach określonych prawem – usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Państwa dane osobowe będą przechowywane do 30 dni po zakończeniu procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez okres 6 miesięcy.
Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Aroma Trend Sp. z o.o. sp.k.

Aroma Trend to istniejący na rynku od 1992 roku polski producent kosmetyków do opalania marki Soleo, dystrybutor amerykańskiej marki Supertan i Tan Desire. To również właściciel marki FITiN – nowej generacji kosmetyków fitness oraz usługodawca Private Label.

Kontakt

ul. Sławęcińska 4, Macierzysz
05-850 Ożarów Mazowiecki
tel. + 48 22 721 19 21
fax + 48 22 721 19 22

Zapraszamy do kontaktu

biuro@aromatrend.pl
+ 48 22 721 19 21